מה זה קריאת תווי פנים?

Published by

Posted on 25 בינואר 2016

מה זו קריאת תווי פנים? ואיך המדע יכול לעזור לכל אחד!

השינויים שהעולם חווה במעבר בין המאה העשרים למאה העשרים ואחת הם לעתים בלתי נתפסים. קצב החיים הפך להיות מהיר יותר, אינטנסיבי יותר ומדויק מאד.

בכל תחום בחיים, החל מהאישי בבית וכלה בעסקים, עומדים לרשותנו פתרונות טכנולוגיים רבים, איכותיים ומהירים.

בתוך כל השינויים הדינמיים האלו שהעולם חווה, גם הצרכן מבקש לעצמו את המוצר או השירות הטוב ביותר, הנכון ביותר והמתאים לו ביותר. אין מקום לטעויות, אין פשרות ובעיקר, התחרות על ליבו של הצרכן רק הולכת וגוברת.

ובדיוק במקום הזה, בו הדרישה למקצועיות ולדיוק מגיעה מצידו של הצרכן, של הלקוח או של מקבל השירותים, זה בדיוק המקום בו עומד לרשותכם מדע קריאת תווי פנים, שיכולה רק למנף אתכם מעלה.

אז מה זו קריאת תווי פנים

זוכרים את הניתוחים הגרפולוגיים שנדרשתם לעשות כחלק מתהליך הקליטה לעבודה? על פי כתב היד ניתן היה לנתח תכונות אופי שלכם ולדעת אם אתם מתאימים לדרישות של תפקיד מסוים.

קריאת תווי פנים לוקחת את הניתוח הזה כמה וכמה צעדים קדימה, ומאפשרת  לכם להבין טוב יותר את מי שמולכם, להכיר אותו לעומק ובעצם לדלג על שלב ההערכה המקצועית  של המועמד שלכם לתפקיד.

עם קריאת תווי פנים אתם תחסכו זמן יקר ואף כסף, ובעידן בו המהירות שולטת, נדרשת גם קבלת החלטות מהירות, היערכות מתאימה והבנה כיצד עליכם לנהוג במחיצת אותו אדם העומד מולכם, אחרי שפענחתם את תכונות האופי שלו ברמת דיוק גבוהה מאד.

על פנים, תווים ומה שביניהם 

קריאת תווי פנים היא תורה מדעית שמאפשרת ניתוח אופי על פי תווי הפנים.

למרות שכולנו נולדנו עם תווי פנים השונים זה מזה, קיימים מאה ושמונה עשרה סממנים חוזרים שמהם מורכבים פניהם של כל אחד בעולם. עובדה זו היא פרי מחקר מתמשך שנערך בעשרות השנים האחרונות.

אותם הסממנים החוזרים הם אלו שבאפשרותם ניתן לגלות מי האדם העומד מולכם, בין אם מדובר בבן או בת הזוג שלכם, הילדים, החברים, מנהל הבנק שלכם או העמיתים לעבודה.

הפנים שלכם מספרות את הסיפור שלכם ומי שיודע לקרוא אותם, יכיר אתכם היטב, ולעומק.

אז מה עושים עם קריאת תווי פנים?

למעשה, הכל. בכל פעם בה אתם נתקלים בפנים חדשים, אתם מקבלים מידע חיוני וחשוב לגבי אותו אדם. לא רק הערכת גילו ומינו, הברורים לכולם, אלא הבנה מעמיקה ומקיפה של תכונות האופי והמאפיינים של אותו אדם.

במישור החברתי זו יכולה להיות עובדה נעימה שמרחיבה את האופקים שלכם בנוגע למהותו ש האדם, אולם במישורים עסקיים, מסווגים ואחרים, איתור והבנת תכונות האופי של האדם שעומד מולכם יכול להיות אקוטי ולהוביל להחלטות חשובות שיסיעו לכם בעסקים, בכספים, בשותפויות ועוד.

באופן זה אתם תוכלו לזהות ניואנסים חשובים, עוד לפני שתחליפו ולו מילה אחת עם האדם שמולכם.

 

את התורה של לימוד שיטת קריאת תווי פנים תוכלו ללמוד בקלות ובמהירות, באמצעות שיטה שפותחה על ידי איתן שגב – פרופיילר, מומחה בין לאומי לקריאת תווי פנים, עם נסיון מקצועי רב והצלחות מקצועיות רבות.הידע שאתם זוכים לו בעל חשיבות רבה, מאחר והוא יכול להכריע בהחלטות שלנו, עסקיות, חברתיות ואישיות.

הירשמו בלינק זה ועכשיו

וקבלו במתנה מיני קורס הכולל סרטונים וספר

בנוסף תיזכו להרבה חומרים מעניינים וחשובים ביותר לשיפור שפת הגוף שלכם.

תיהנו, אשמח לקבל תגובות ושאלות.


eytan__black_high שמי איתן שגב, נשוי להילה ואב ל-3 בנות מדהימות לין, רומי ויהלי ואב אומנה לטארך המתוק. החזון שלי הוא לעזור לך ולכל אחד לשפר את התקשורת הבניאישית. מקצועי הוא פרופיילר, מומחה בינלאומי לאבחון אישיות ע"פ תווי פנים, שפת גוף ופענוח רגשותיזם ובעלים של סטארט אפ, בעלים משותפים של חברת פרופיילר לאנשים, מעביר סדנאות, הרצאות וקורסים מלווה ארגונים וחברות בארץ ובעולם. כותב "המדריך השלם ללימוד קריאת תווי פנים, שפת גוף ומיקרו הבעות" ואני פה לרשותך.


לפרטים על הקורסים הקרובים לחצו כאן: 

google36ca8edc333f6875.html