מה אומרות פניו של אובמה?

Published by

Posted on 26 בינואר 2016

מה אומרות פניו של ברק אובמה?

מבט מבחוץ

מבנה הגולגולת של ברק אובמה מוארך ומלא בבליטות ובשקעים. זאת, בזכות הרקות השקועות, שיוצרות בליטות גרמיות בקצה החיצוני של גבותיו הישרות, הקרובות מאוד לעיניו. גם שאר הסממנים בפניו תורמים למבנה הפרצוף המיוחד שניכר באוזניים בולטות ובעיניים שקועות ובורקות. למרות הקווים החדים בפניו, אפו הישר מסתיים בנחיריים רחבים ושפתו התחתונה מלאה.

מבט מבפנים

המנהיג החדש

אדם לא סטנדרטי תמיד נמדד במבנה פניו. מבנה הגולגולת ורקותיו השקועות של הנשיא השחור הראשון של ארה"ב, מאפיינים מנהיג מודרני: אופי מאוד- מאוד תחרותי, זיכרון חזותי מרשים ועודף טקט, שמאפשר לו להיות 'פוליטיקלי קורקט' בכל רגע. אובמה מאוד עצמאי וקפדן, כפי שניתן ללמוד ממבנו אפו והנחיריים הרחבים, ולעולם לא יעשה צעד מבלי לחשוב עליו לעומק ובכובד ראש, כפי שמסגירות עיניו השקועות.

דנזל, מאחורייך!

סדר וניקיון חשובים ביותר לאדם פדנט עם חוש אסתטי גבוה כמו ברק. ההקפדה שלו ויכולת ההתבטאות והרטוריקה הגבוהים שלו מקבלים משנה תוקף באמצעות גבותיו הישרות וקמטי ההבעה המסותתים על פניו. אין ספק שאובמה הוא שחקן מלידה שמתאים לאמריקה של היום.

Yes I can

אם בגלל העיניים הבורקות, שמקרינות אנרגיה חיובית או מיקום גבותיו, שקרובות לעיניים ומשדרות סחבקיות כובשת, כל מי שימצא בסביבתו של אובמה יגלה אדם שקשה לסרב לו וקשה אף יותר לשכנע אותו. הוא יכול להיות נדיב, על כך מעידה שפתו התחתונה אך במקביל אוזניו מסגירות נטייה לרכושנות ולכן יהיו דברים שיעדיף לשמור קרוב אליו. כשמחברים הכל יחד מגלים אדם שיכול לראות את הדברים מכל זווית אפשרית וכך להגיע לליבם של השומעים.הידע שאתם זוכים לו בעל חשיבות רבה, מאחר והוא יכול להכריע בהחלטות שלנו, עסקיות, חברתיות ואישיות.

הירשמו בלינק זה ועכשיו

וקבלו במתנה 4 סרטונים

בנוסף תיזכו להרבה חומרים מעניינים וחשובים ביותר לשיפור שפת הגוף שלכם.

תיהנו, אשמח לקבל תגובות ושאלות.


eytan__black_high שמי איתן שגב, נשוי להילה ואב ל-3 בנות מדהימות לין, רומי ויהלי ואב אומנה לטארך המתוק. תפקידי הוא פרופיילר, מומחה בינלאומי לאבחון אישיות ע"פ תווי פנים, שפת גוף ופענוח רגשות. יזם ובעלים של סטארט אפ, בעלים משותפים של חברת פרופיילר לאנשים, מעביר סדנאות, הרצאות וקורסים מלווה ארגונים וחברות בארץ ובעולם. כותב "המדריך השלם ללימוד קריאת תווי פנים, שפת גוף ומיקרו הבעות"


לפרטים על הקורסים הקרובים לחצו כאן: 

google36ca8edc333f6875.html