מה הקשר בין סגנונות תקשורת, לצבעים ולתווי פנים?

Published by

Posted on 22 באוגוסט 2016

האדומים

האדומים הם טיפוסים מהירים וממוקדי מטרה, הם בעלי בטחון גבוה. זה עניין של שניות (מקסימום דקה) עד שהם מחליטים אם העניין / האדם / הספר / המרצה 'שווה' את הזמן והמאמץ שלהם.

אם החליטו שלא – הם פשוט מתנתקים וממשיכים הלאה. הם טיפוסים מאד מפוקסים ב 'מה יוצא לי מזה'. הכוח האדום והדומיננטי שלהם הוא גדול, מתבלט, מאתגר ומתאתגר.

הם אמביציוזיים, פעילים, מהירים, רציניים, משתלטים, יוזמים, מעשיים מאד, החלטיים, יעילים, עצמאיים, חסרי פשרות, אין להם זמן 'לבזבז'.

הכל קצר ולעניין, הכל מתחיל מהשורה התחתונה וכשהם קוראים ספר – הם מתחילים מהסוף כדי לדעת אם שווה להתחיל לקרוא אותו בכלל.

האדומים הם אנשים חזקים, מהירים, נוכחים וממוקדי תוצאה. הם זקוקים לשליטה וחייבים מרחב וחופש לביצוע מטלותיהם.

הרבה מהאנשים האדומים הם בעלי פנים רחבות

אדום

 

הירוקים

הירוקים הם אנשים רגשיים, חמים ואוהבים את הבריות. הם טיפוסים משתפים, אנשים של צוות, משתלבים. הכוח הירוק והדומיננטי שבהם זקוק לביטחון וגם משרה אותו בעצמו. הם אנשים של ערכים, הולכים בתלם, קונפורמיסטים, מקרינים חום, אפשר לסמוך עליהם, תומכים בחברים, זקוקים שיאהבו אותם, מונעים מחיזוקים חיוביים ומתוסכלים כשלא מקבלים אותם.

הירוקים הם טיפוסים רגישים וחברים אמיתיים. אנשים של אנשים ואפשר לסמוך עליהם. יש בהם המון עוצמות וכוחות נפש לצד רגישות ויכולת הכלה מיוחדת במינה.

בדרך כלל הפנים שלהם צרות

ירוק

הכחולים

הכחולים מתמקדים בפרטים ונתונים. כחולים הם טיפוסים מאד ביקורתיים, מוסריים, חריפים, עקביים, דייקנים, מסודרים, מאורגנים, מתוכננים, פרפקציוניסטים, קפדנים, ובעלי משמעת עצמית שאף טיפוס אחר לא מתקרב לרמתה. הם אנשים של חוקים, של נהלים וטפסים. לא ספונטניים, מאד מחושבים, עם זמני ארוחות מדויקים, שעת היציאה מהבית, טקסים ורוטינות.

כחולים נמנעים מלערב רגשות והגיון, ובדרך כלל מעדיפים את ההיגיון.

אצלם הכל מתנהל בדייקנות, לאט לאט, באופן מסודר ובסדר לוגי. הם מרגישים נוח עם סדר ומשמעת.

כחול

הצהובים

הצהובים הם טיפוסים סופר מהירים. נדלקים ונכבים. עולים ויורדים. עפים וצוללים. הכוח הצהוב והדומיננטי הוא גדול, פרוע, מדליק, סוחף. הם טיפוסים תחרותיים, אופטימים, נלהבים, דרמטיים, בעלי דמיון, יוצרים, כריזמטיים, אימפולסיביים, בטוחים בעצמם, בעלי חן וקסם, סקרנים, נדיבים, שמחים, מלהיבים, בעלי חוש הומור, מתבלטים, מוקפים בחברים, אחראים על מצב הרוח.

צהובים הם מלאי בטחון עצמי ודרמה ורוצים להיות ולהרגיש מיוחדים.

ולהם בדרך כלל יש פנים רחבות

צהוב

 

עולים למעלית?

הכחול – מחשב את משקל כל העולים במעלית, מבצע השוואה מול המשקל המותר. עד מצב שאפילו ימתין למעלית הבאה

הירוק – ילחץ על כפתור הפתיחה כדי שאחרים יוכלו להיכנס

הצהוב – יראה את המעלית כהזדמנות מצוינת לשוחח עם האנשים, אפילו במצב שיעקב את המעלית בשיחה עם מי שיוצא מהמעלית.

האדום– יכנס במהירות למעלית וילחץ ויילחץ מספר פעמים על מספר הקומה שאליה הוא צריך להגיעהידע שאתם זוכים לו בעל חשיבות רבה, מאחר והוא יכול להכריע בהחלטות שלנו, עסקיות, חברתיות ואישיות.

הירשמו בלינק זה ועכשיו

וקבלו במתנה 4 סרטונים

בנוסף תיזכו להרבה חומרים מעניינים וחשובים ביותר לשיפור שפת הגוף שלכם.

תיהנו, אשמח לקבל תגובות ושאלות.


eytan__black_high שמי איתן שגב, נשוי להילה ואב ל-3 בנות מדהימות לין, רומי ויהלי ואב אומנה לטארך המתוק. תפקידי הוא פרופיילר, מומחה בינלאומי לאבחון אישיות ע"פ תווי פנים, שפת גוף ופענוח רגשות. יזם ובעלים של סטארט אפ, בעלים משותפים של חברת פרופיילר לאנשים, מעביר סדנאות, הרצאות וקורסים מלווה ארגונים וחברות בארץ ובעולם. כותב "המדריך השלם ללימוד קריאת תווי פנים, שפת גוף ומיקרו הבעות"


לפרטים על הקורסים הקרובים לחצו כאן: 

google36ca8edc333f6875.html